Ödeme Seçenekleri

Ödeme ve Teslimat

1): Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Türkiye İş Bankası hesabımıza rahatlıkla ödeme yapabilirsiniz (TL).

2): Sitemiz üzerinden kapıda ödeme seçeneği

Ürünü teslim almadan ödeme yapmak istemiyorsanız, tam size uygun bir ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken ürünlerinizi seçerek sepetinize atmanız ve ödeme seçeneği olarak kapıda ödemeyi seçmenizdir. Ürün teslimatınızda ister nakit olarak isterseniz kredi kart pos cihazımızla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Ara Gelsin Ticaret üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza veya elden iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak firmamıza bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz adrese göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda anlaşmalı olduğumuz Kargo firmasına teslim edilir. 

Sitemiz üzerinden temsilcimize danışarak değişik teslimat adresi gibi konularda görüşebilirsiniz.

5) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

 Lütfen dikkat ediniz!

Ürünlerin sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz siparişlerinizi, teslim aldığınız kargo firması önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürünlerinizde herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız ürünü teslim almayınız ve bizimle iletişime geçiniz. 

Hatırlatmakta fayda vardır ki ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0533 820 56 25 numaralı telefonumuzdan bize bildiriniz. 

Bizimle iletişimi gerçekleştirdiğiniz takdirde siparişinizle alakalı çalışmalara başlayarak, en kısa sürede teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.