HAKKIMIZDA

Hakkımızda


Kurumsal Profilimizi İnceleyin.

Modern ve çağdaş toplum yapısına yeni bir bakış açısı getiren, ticaret sektöründe hızlı ve pratik bir şekilde müşteri memnuniyetini sağlayan AraGelsinKibris.com KKTC’nin en kapsamlı E-ticaret sektörü olmuştur. Online alışveriş sektörüne hızlı bir şekilde giriş yaparak kısa sürede müşteri memnuniyetini kazanan Ara Gelsin Kıbrıs online satışta büyük bir başarı sağlamıştır. 

Kesintisiz Online Alışveriş

KKTC sınırlarına yenilikçi bir kimlikle adım atan ve çok kısa sürede büyüme grafiğini yükselten sitemiz 7/24 alışveriş yapma keyfini ve kolaylığını yaşatmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her an her konuda müşteri hizmetleri desteği alabilirsiniz. Online alışverişi modern teknoloji ve çağdaş yaklaşım ile birleştiren sitemiz sizin ve çevrenizdekilerin yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için uğraş vermektedir.

Sınırsız Ürün Çeşidi

Satış kategorilerinde Ev & Yaşam ürünlerinden tutun da gıda, kişisel bakım, Takı & Aksesuar, hediyelik eşya, hobi ürünleri, market ürünleri ve çok daha fazlası yer almaktadır. Her gün katlanarak büyüyün alışveriş potansiyeline her geçen gün yeni kategoriler ve yeni ürün çeşitleri katılmaktadır. Kıbrıs’ın en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş markası olmanın verdiği sorumlulukla ihtiyaç duyacağınız tüm ürünleri yüksek kalite standartları ve güvenilir kargo hizmetiyle sağlamaktayız.